
Tiszta beszéd – kommunikációs és “színházterápiás” kurzus
Helyzetgyakorlatok a tiszta élő kommunikációért és a valódi emberi találkozásokért. Hogy tényleg megértsük egymást.
2022. szeptember 26-tól kéthetente hétfőn este 18.30-tól kb. 22 óráig
További 3 alkalom: október 10. és 24., november 7.
KÖVETKEZŐ KURZUS SZERVEZÉS ALATT!
“Hogyan mondjam el neked, amit nem lehet, mert szó az nincs csak képzelet.” (Képzelt riport…)
A kurzus célja a következő területek fejlesztése:
élő kommunikáció, beszédfejlesztés, fellépés, előadói készségek, spontaneitás, figyelem, jelenlét, megértés, non-verbális üzenetek, szakrális nyelvhasználat, valamint önmagunk és emberi kapcsolataink fejlesztése színházterápiás módszerekkel.
Úgy érzed inkább egyedül szeretnél jönni és nem csoportban? Akkor jelentkezz egyéni konzultációra!
Hogy mire lehet számítani?
Verbális és non-verbális kommunikációs helyzetgyakorlatok, aktív mozgás, mozdulatművészet, meditatív módszerek, dramatikus és színházi gyakorlatok, kontakt improvizáció, beszéd fejlesztés és kommunikációs társasjátékok.
Ez nem direkt terápia, itt nem kell elmesélni az egész életedet, traumáidat, krízisedet. Hanem különböző gyakorlatok segítségével láthatsz rá az aktuális, és akár a felszín alatt megbújó témáidra.
A feloldás itt a gyakorlatokon és az átélésén keresztül történik.
Biztonságos térben új megoldási módokat próbálhatsz ki, kísérletezhetsz és kibontakozhatsz szabadon.
Felfedezheted az életedet és működésedet meghatározó hatóerő mintázatokat, melyek révén mélyebb szintű megértés, feloldás és tartós átalakulás jöhet létre
Játékos és mély önismereti utazás, valódi emberi találkozásokkal…
IDŐPONTOK
Szeptember 26.
Október 10., 24.
November 7.
A program kéthetente hétfőn esténként 18.30-tól kezdődik a fenti időpontokban. Érkezés 18 órától lehetséges, a befejezés kb. 22 órakor..
A kurzus minimum 5 fő jelentkezése esetén indul, a maximális létszám 12 fő.
Részvételi díj
28.000 Ft – kurzus díj 4 alkalomra (7.000 Ft/alkalom)
BÉRLETTEL: 15 egység + 10.000 Ft összesen 25.000 Ft (6.250 Ft/alkalom)
AKÁR 20.000 FT AJÁNDÉKBA!
Hovatovább bérlet háromféle értékben vásárolható, melyhez különböző mértékű ajándék összeget adunk. A bérlet a vásárlástól számított 1 éven belül használható fel. Egy bérletegység értéke 1.000 Ft. További részletekért kattints a képre!

Az árak, az időpontok, a helyszín és a tematika változtatásának jogát fenntartjuk!
LEMONDÁS: a megvásárolt belépők (a színházjegyekhez hasonlóan) nem visszaválthatóak és nem cserélhetők át későbbi időpontra, viszont másra szabadon átruházhatóak. Bérlettel történő részvétel esetén van lehetőség lemondásra, legkésőbb az esemény kezdete előtt 24 órával, ezt követően az esemény díját levonjuk a bérletről.
JELENTKEZÉS
A részvételhez 10.000 Ft előzetes regisztráció befizetése szükséges, bankkártyával, átutalással, vagy készpénzes befizetéssel.
Segítségre van szükséged?
Egyéni, páros és kiscsoportos konzultáció

